Začátek sezóny 2015/2016

01.09.2015 01:18

Tak nám začala sezóna dvěma zápasy na našem domácím hřišti,kde jsme 100% uspěli. Dvě vítězství a to 16:2 se Šternberkem a poté 2:1 se Želatovicemi. Poslední prázdninový víkend jsme zajížděli poprvé k venkovnímu utkání s FK Mohelnice.Po velmi bojovném výkonu jsme bohužel odešli poraženi a to těsným výsledkem 3:2.Po třech odehraných kolech máme krásných 6 bodů a v tabulce nám patří 4.místo se skóre 20:6.

V prvním "školním" kole o víkendu 5.9.2015 nás čeká derby s naším sousedem ze Slavonína. Všem hráčům přeji úspěšné vykročení do školního roku a v sobotu hurá na Slavonín. Skončili nám tedy prázdniny a všichni se už vrátili z dovolených a můžeme pokračovat v plném počtu hráčů.

Vzhledem k počtu 16 hráčů na naší soupisce budeme na zápasy nuceni vždy nějakého hráče nechat stát.Nominace bude probíhat také podle výkonu hráčů, přístupu a chování na trénincích.